خرید گواهینامه SSL

گواهینامه SSL روشی مناسب برای امن کردن ارتباطات بین کاربر و سرور سایت استفاده می شود که با رمزنگاری باعث افزایش و غیر ممکن کردن حملات به محتوای ارتباطات بین کاربر و سرور میگردد. HTTPS بر روی وب سایت نشان دهنده ارتباط امن سایت و کاربر است

  1. گواهی SSL خریداری شده، باید در وب‌سرور هاست نصب گردد. امکان نصب رایگان برای هاست های فعال در ابرفانت وجود دارد. اگر هاست شما از شرکت دیگری خریداری شده است، برای نصب گواهی باید با پشتیبانی هاست خود تماس بگیرید.
  2. برای تهیه اینماد، گواهینامه SSL شما باید حداقل یک سال اعتبار داشته باشد، لذا پیشنهاد می کنیم در این صورت گواهی دوساله تهیه نمایید.
  3. مرکز صدور گواهی به‌صورت تصادفی برخی از سفارشات را برای بررسی تکمیلی انتخاب می‌کند، اگر سفارش شما برای بررسی انتخاب شود، روند تحویل گواهی با تاخیر روبرو خواهد شد.
  4. پیش از خرید گواهی، باید در هاست خود یک CSR تولید نمایید، همچنین ممکن است برای نصب گواهی در هاستینگ، نیاز به دریافت IP اختصاصی داشته باشید (هاست های لینوکس ابرفانت برای نصب گواهی نیاز به IP اختصاصی ندارد.) که برای اطلاع از آن باید با پشتیبانی هاست خود در تماس باشید.
  5. پیش از سفارش گواهی، از صحت اطلاعات Whois دامنه خود اطمینان حاصل نمایید.
  6. ارائه گواهی PositiveSSL از شرکت comodo برای دامنه های ir و دامنه های عمومی که شامل کلماتی نظیر persia و iran است، امکان پذیر نمی باشد
  7. دریافت گواهی EV و OV نیاز به مدارک شرکتی ترجمه شده به انگلیسی می‌باشد.